RADIO7

#добреналаштоване

Навального перевели до колонії, відомої особливо суворими умовами

Навального перевели до колонії, відомої особливо суворими умовами

Голова громадської наглядової комісії Володимирської області рф Сергій Яжан заявив, що опозиціонер Олексій Навальний був етапований до колонії суворого режиму ВК-6.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Інтерфакс.

«Навального етапували до колонії суворого режиму – ВК-6 у селищі Мелехово Володимирської області», – сказав Яжан російському інформагентству.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки що немає: у росії зазвичай не розкривають напрям, яким етапуються ув’язнені.

Про переведення в колонію суворого режиму, розташовану в Мелехові, раніше повідомляв сам Навальний. Там, як стверджував політик, йому готують «в’язницю у в’язниці». Згідно з численними повідомленнями російської преси, ВК-6 відома жорсткими умовами утримання.

Рішення про посилення режиму ув’язнення Навального пов’язане з набуттям чинності вироком у новій кримінальній справі проти нього. 22 березня російського опозиціонера було засуджено на дев’ять років у колонії суворого режиму за обвинуваченням у «шахрайстві та неповазі до суду». 24 травня суд відхилив апеляцію політика на вирок.

Дотепер Навальний відбував покарання у так званій справі Ів Роше у ВК-2 загального режиму в місті Покрові. До цього покарання його засудили в лютому 2021 року, замінивши умовний термін на реальний.

Фото: EPA

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply