RADIO7

#добреналаштоване

NASA готує запуск українсько-американської ракети Antares до МКС

NASA готує запуск українсько-американської ракети Antares до МКС

NASA оголосило про запуск українсько-американської ракети Northrop Grumman Antares, який заплановано на 11 серпня, на 00.56 за київським часом з космодрому Воллопс (штат Вірджинія) в рамках 16 місії компанії по доставці матеріалів, обладнання та наукових досліджень NASA на Міжнародну космічну станцію. За заявою NASA, поки небо буде чистим, запуск буде видно людям у Середній Атлантиці і, можливо, іншим східним частинам Сполучених Штатів. Про це йдеться у пресрелізі NASA. Це буде 16-ий запуск ракети-носія Antares з цим космічним кораблем.

На борту корабля буде понад 3 720 кг корисного вантажу, включаючи матеріали для дослідження, матеріали для екіпажу та обладнання. Очікується, що Cygnus прибуде до Міжнародної космічної станції у четвер, 12 серпня, о 13.10 за Києвом.

Cygnus

Кожна місія по поповненню запасів на станції передбачає наукові дослідження в області біології і біотехнології, науки про Землю і космос, фізичних наук, а також розробки і демонстрації технологій. Основні дослідження космічної станції, що проводяться за допомогою цієї місії:

  • дослідження Redwire Regolith Print, яке демонструє 3D-друк в космосі з використанням матеріалу, що імітує камені і ґрунт, виявлені на поверхні планетних тіл, таких як Місяць
  • Blob, дослідження ESA (Європейського космічного агентства), яке дозволить студентам побачити, як мікрогравітація впливає на поведінку слизової цвілі
  • капсули, які розгорнуться, коли Cygnus знову увійде в атмосферу, і передадуть дані для тестування доступної системи теплового захисту, також відомої як тепловий екран
  • нова технологія видалення вуглекислого газу з космічного корабля, яка може допомогти майбутнім дослідникам на Місяці і Марсі легше дихати.

Як відомо, головна конструкція першого ступеня, який виводить ракету Antares на орбіту, розроблена КБ «Південне» та виготовлена на «Південному машинобудівному заводі ім. Макарова» у співпраці з українськими компаніями.

Як дивитися пряму трансляцію:

  • пряма трансляція зворотного відліку місії почнеться на сайті Wallops IBM
  • звісно, NASA висвітлюватиме цю подію на своєму телебаченні
  • також оновлення для запуску будуть доступні на сторінках Wallops у соцмережах  Facebook та Twitter.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply