RADIO7

#добреналаштоване

Найбільша у світі криптобіржа відключила підсанкційні російські банки від Р2Р

Найбільша у світі криптобіржа відключила підсанкційні російські банки від Р2Р

Найбільша у світі криптобіржа Binance відключила від Р2Р підсанкційні російські банки.

Як передає Укрінформ, про це Держспецзв’язку повідомляє у Телеграмі.

З відповідним запитом до Binance звернулася Державна служба фінансового моніторингу України.

У зверненні служба зазначила, що у росії зростає кількість криптовалютних операторів, які зберігаються у фінустановах під санкціями у криптовалюти для обходу санкцій. Також з метою конвертації коштів з російських рублів у криптовалюти використовувалися P2P-диллери, у тому числі Binance.

У відповідь біржа виключила зі свого переліку Binance P2P санкційні російські банки «Сбербанк», «Газпромбанк», «Альфа-Банк», «Открытие», ВТБ, «Мир». Також біржа виключила можливість здійснення переводів з банківських карток у росії та швидкого банківського переказу – SBP.

Р2Р-платежі дозволяли росіянам здійснювати перекази між картками та банківськими рахунками через мобільні застосунки.

Як нагадали у Держспецзв’язку, відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН, США і Євросоюз запровадили жорсткі санкції проти російських фінансових установ, причетних до агресії проти України, таких як «Сбербанк», «ВТБ Банк» та інші.

Як повідомляв Укрінформ, з вечора 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, які були випущені в росії.

Крім того, всі транзакції, ініційовані картками Mastercard і Visa фінансовими установами за межами рф, також будуть недоступні у росії на Binance.

Раніше Binance передала 10 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу Україні.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply