RADIO7

#добреналаштоване

“Нафтогаз” суттєво знизив ціну на газ для населення

“Нафтогаз” суттєво знизив ціну на газ для населення

НАК “Нафтогаз України” розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО, що діятиме в червні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначили у прес-службі, відповідно до постанови Кабінету міністрів України №485 від 5 червня 2019 року ціна складе 5553,89 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника).

Таким чином, в червні ціна газу, за якою Нафтогаз продає його газзбутам та постачає споживачам за ПСО, зменшиться на 11,8%, або на 745,11 грн, порівняно з ціною, яка була затверджена раніше.

Кінцева ціна в різних областях залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу.

В “Нафтогазі” нагадали, що постанова уряду №485 передбачає, що “Нафтогаз” для визначення ціни газу за ПСО аналізує чотири показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, та ціну за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року – компанія обирає з них найнижчу.

“Найменшою виявилася ціна на Українській енергетичній біржі – вона й визначила ціну на червень”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/naftogaz-sushchestvenno-snizil-tsenu-gaz-1560510147.html

Leave a Reply