RADIO7

#добреналаштоване

Катастрофа MH17: наступного тижня назвуть підозрюваних

Катастрофа MH17: наступного тижня назвуть підозрюваних

Спільна слідча група (JIT), що займається розслідуванням аварії рейсу МН17 Malaysia Airlines в 2014 році, проведе 19 червня прес-конференцію. Про це повідомляє NOS, посилаючись на голландську прокуратуру.

Як повідомляється, будуть названі імена осіб, які несуть відповідальність за катастрофу лайнера.

Також міжнародні слідчі розкажуть про “прогрес, досягнутий у кримінальному розслідуванні катастрофи рейсу MH17”. Напередодні прес-конференції буде проведена закрита зустріч для родичів жертв катастрофи.

Раніше міжнародна слідча група (JIT) повідомляла, що лайнер збили з зенітно-ракетного комплексу “Бук”, який належав 53 зенітної бригаді ЗС Росії. Встановлення привезли 25 червня 2014 року з Курська на Донбас, а після катастрофи повернули назад.

Нагадаємо, в Нідерландах показали виявлені на Донбасі залишки ракети “Бук”. На корпусі її двигуна був номер, який вказує на виробника – Долгопрудненское науково-виробниче підприємство.

Зазначимо, рейс MH17, який вилетів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий біля Тореза Донецької області, приблизно в 40 кілометрах від російського кордону 17 липня 2014 року. В результаті інциденту загинули 298 осіб, у тому числі 15 членів екіпажу.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/katastrofa-mh17-sleduyushchey-nedele-nazovut-1560509295.html

Leave a Reply