RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ ІНІЦІАТИВУ «ВІДКРИТИЙ УРЯД»

НА ЗАКАРПАТТІ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ ІНІЦІАТИВУ «ВІДКРИТИЙ УРЯД»

У вівторок, 29 січня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі  відбудеться засідання прес-клубу, головною темою якого стане Ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд». Що передбачено планом дій «Партнерство «Відкритий уряд»  у 2018 – 2020 роках ? Яка роль організацій громадянського суспільства у впровадженні Ініціативи  «Партнерство «Відкритий уряд»? Про це дізнаються учасники прес-конференції.

Детальніше про ініціативу «Відкритий уряд» розповість Андрій Вишняк, голова правління БФ «Центр громадських ініціатив».

Враховуючи запит громадянського суспільства щодо прозорості, відкритості та підзвітності державних інституцій, Кабінет Міністрів України докладає постійних зусиль для системних змін державного управління.  Інститути громадянського суспільства визнаються важливими партнерами в процесі формування урядової політики, починаючи від формулювання ідеї і закінчуючи її втіленням.

Відзначаючи важливість подальшого застосування принципів відкритого урядування діяльності державних інституцій, Кабінет Міністрів України за участю інститутів громадянського суспільства  затвердив зобов’язання щодо впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” на 2018 – 2020 роки.

 Захід відбудеться о 12.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Leave a Reply