RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ВПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ 19 ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ

НА ЗАКАРПАТТІ ВПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ 19 ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ

 

Минулої доби військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 19 військовозобов’язаних громадян України чоловічої статі.

Дев’ятьох чоловіків затримали у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів оперативних підрозділів загону, військовослужбовці відділів «Вилок» та «Тячів».

Результативною видалась доба й для прикордонників відділів «Ділове», «Яблунівка» та «Дякове». Силами цих підрозділів охорони кордону було затримано десять порушників.

Більшість затриманих, 12 чоловіків – є мешканцями Закарпаття, ще двоє чоловіків приїхали із Донеччини, двоє із Запоріжжя, троє з Рівненщини.

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаних чоловіків.

На усіх затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

 

Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

 

Leave a Reply