НА ЗАКАРПАТТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС WOW SHOW FEST

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організатора другого міжнародного фестивалю-конкурсу WOW SHOW FEST МариниМедведєвої.

Цього року фестиваль проходитиме 12-13 квітня у Падіюні. Братимуть участь музиканти, акробати, жонглери, міми, танцюристи, ілюзіоністи, артисти з Угорщини, Словаччини, Білорусії, Японії та ін.

 

Як розповіла Марина Медвєдєва, на фестивалі відбудутьсяконкурси на кращі WOW — фото/малюнок/виступ. А переможці отримають цінні призи. Режисурою циркової вистави (гала-шоу) цьогоріч займаються сценаристи Дмитро Вісков та Леонід Лячко з Києва. «Конкурс досить нестандартний,відрізнається від інших тим, що в ньому беруть участь усі жанри і оцінюються вони за однимкритерієм – це wоw-ефект! Важливим є тільки те, наскільки виступ вразив глядачів та суддів. – каже Марина Медвєдєва. – 13 квітня запланованомайстер-класи, аголовна подія – це гала-шоу, на яке можуть прийти всі і оцінити витвір — циркову виставу. Режисер вистави Дмитро Вісков. У виставі братимуть участь артисти різних жанрів, буде світлодіодне шоу, багато цифрових ефектів. Це буде  шоу великого масштабу і поєднання різних жанрів.

На конкурсну програму, яка триватиме упродовж 12 квітня, вхід вільний. На виставу продаватимуться квитки.  Запланована промо-акція перед фестивалем. 6 квітня на площі Театральній о 18.00 організатори будуть проводити акцію для дітей: імпровізовані виступи артистів фаєр-шоу– флеш-моб.

Оголошено також два конкурси: для малечі і молоді. Конкурс на кращий малюнок і на краще фото. Тема—«що таке wow». Роботи візьмуть участь у виставці 12-13 квітня у Падіюні. Для учасників фестивалю організують афтер-паті.

Марина Медведєва закликала усіх взяти участь у конкурсах фото та малюнків. Адже це можливість проявити свою креативність.

Ужгородський прес-клуб реформ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *