Мешканці чотирьох населених пунктів Закарпаття сьогодні дізнались як уберегтися від пожеж

На сьогоднішній день високогірні райони Закарпаття продовжують обігрівати свої домівки пічним опаленням та електрообігрівальними приладами, тож проблема отруєння чадним газом та виникнення пожеж через недотримання правил експлуатації теплогенеруючих приладів залишається й донині актуальною. А от мешканці низинних районів краю страждають від пожеж сухої трави та чагарників на відкритих територіях.

З огляду на це рятувальники посилюють профілактичну роботу, аби населення не забувало про безпеку в оселі й на подвір’ї  та дотримувалось елементарних правил.

22 березня про заходи безпеки дізнались мешканці с. Підвиноградів, смт Середнє, с. Кучава та с. Буковець Виноградівського, Ужгородського, Мукачівського та Воловецького районів відповідно.

Під час профілактичних бесід з населенням рятувальники акцентували увагу на тому, що зазвичай причиною виникнення багатьох пожеж залишається людський фактор, тобто нехтування або невиконання елементарних правил пожежної безпеки. Мешканцям низинних районів надзвичайними нагадали про небезпеку спалювання сухої трави та чагарників на відкритих територіях.

Фахівці ДСНС також не залишили поза своєю увагою і працівників сільських рад, торгівельних закладів, поштових відділень та місцевих амбулаторій де провели з протипожежні інструктажі та нагадали персоналу правила користування вогнегасником на випадок виникнення пожежі у таких приміщеннях.

На згадку рятувальники залишили усім учасникам  інформаційно-роз’яснювальної роботи листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру «101».

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *