RADIO7

#добреналаштоване

На Студентській набережній в Ужгороді висадили 50 лип

На Студентській набережній в Ужгороді висадили 50 лип

П’ять десятків лип висадили сьогодні в Ужгороді на Студентській набережній – це буде продовження однієї з родзинок Ужгорода – Липової алеї.

Зініціював акцію депутат міської ради, директор комунальної установи «Стадіон «Авангард» Віктор Качур, ідею підтримали міський голова Богдан Андріїв, секретар міської ради Арсен Мелкумян, депутати всіх фракцій. За власні кошти закупили дерева – усі, які наразі були у місцевому розсаднику, адже липи привозили переважно із Житомирщини, а через війну поставки припинилися.

До акції із озеленення долучилися також заступники міського голови Юрій Рахівський, Вадим Борець, Василь Гомонай, Василь Пинзеник, Артем  Погорєлов, керуючий справами виконкому міськради Ігор Фартушок, директор департаменту міської інфраструктури Віталій Гільтайчук, його заступниця Олександра Турянчик, працівники департаменту.

У планах – як тільки буде можливість – продовжити висаджувати липи аж до транспортного мосту на вулиці Миколи Бобяка, щоб Липова алея в Ужгороді була найдовшою в Європі.

Leave a Reply