RADIO7

#добреналаштоване

Довженківський сиквел «Україна в огні 2»: доступні 60 серій

Довженківський сиквел «Україна в огні 2»: доступні 60 серій

Фільм «Україна в огні 2» на 20 квітня вже доступний у 60 однохвилинних серіях. Документальний серіал про російське вторгнення в Україну виробляється із 24 лютого і виходить онлайн з 1 березня 2022 року, уже здобув позитивні відгуки. Про це повідомляє його творча група.

Серіал постає як сиквел, названий за однойменною кіноповістю Олександра Довженка 1943 року. Його підзаголовок (теглайн) – хроніки очевидців війни про опір і перемогу. Основа фільму – відео очевидців про героїзм українців і російські воєнні злочини.

Фільм «Україна в огні 2», що доступний безоплатно на соціальних платформах, титрований англійською мовою, набуває популярності. Попри шокуючий зміст, творча група закликає поширювати його в Україні та закордоном, оскільки разюча екранна правда може сприяти й у протидії російській пропаганді, яка активізувалася в світі. Сукупно на квітень фільм на різних платформах переглянули близько 100 000 разів. Він традиційно входить до топ-50 українських фільмів з близько 4 000 за версією найбільшої в світі кінобази (IMDb.com).

«Україна в огні 2»: цікаві факти

  1. Серіал «Україна в огні 2» – перший фільм про акт агресії Росії 2022 року. Перша серія (епізод) фільму оприлюднена 1 березня 2022 року. На 20 квітня доступні 60 серій. Найпопулярніші – «Перероджена в огні» (про дитину, народжену під обстрілами в Старобільську), про Маріуполь і цикл «Козацький драйв».
  2. Назва серіалу – алюзія на кінопоему Довженка «Україна в огні» (1943). Фільм постає як сиквел до кінопоеми та відповідь на експлуатаційний антиукраїнський фільм «Україна у вогні» (Ukraine on Fire) продюсера Олівера Стоуна.
  3. В серіалі оформлюються цикли, як-от за іменем міст-героїв («Місто-герой Маріуполь/Чернігів/Херсон»,  «Російські воєнні злочини», «Остання зйомка (Last Shooting)» (про загибель кінематографістів і журналістів на війні), «Козацький драйв».
  4. Серіал подається мовою очевидців і титрується англійською. Він має зручний формат: хронометраж – 60 секунд, вертикальний виклад під екран телефону 9:16.
  5. Фільм традиційно входить до топ-50 українських фільмів за версією найбільшої кінобази IMDb.com (https://www.imdb.com/search/title/?country_of_origin=UA)
  6. Автори наразі не афішуються з міркувань безпеки. Instagram позначає їх як «Народ України».
  7. Серіал виходить онлайн щоденно і вільно доступний на соціальних платформах (Youtube, FB: https://www.facebook.com/UkraineOnFire2 і Instagram: https://www.instagram.com/ukraineonfire).

Leave a Reply