Червневі зливи вкотре накоїли лиха у лісовому фонді ДП “Ясінянське ЛМГ”
Раптова негода спричинила різке підняття рівня води у гірських потічках, внвслідок чого було перемито та пошкоджено лісову дорогу в Лазещинському лісництві. Туристи які в цей час відпочивали у лісових масивах були заблоковані.
Завдяки оперативному реагуванню та ефективній злагодженій роботі техніки і пацівників ремонтно-будівельної дільниці ДП “Ясінянське ЛМГ” шлях було розчищено та відновлено проїзд лісовою дорогою.
Leave a Reply