RADIO7

#добреналаштоване

ДО МУКАЧІВСЬКОГО ТА ЧОПСЬКОГО ПРИКОРДОННИХ ЗАГОНІВ ПРИБУЛИ РЕЗЕРВИ ГОЛОВИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ

ДО МУКАЧІВСЬКОГО ТА ЧОПСЬКОГО ПРИКОРДОННИХ ЗАГОНІВ ПРИБУЛИ РЕЗЕРВИ ГОЛОВИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ

Додаткові сили для охорони держрубежу прибули вчора на Закарпаття в рамках проведення заходів, спрямованих на посилення боротьби з проявами протиправної діяльності на кордоні.

Майже дві сотні курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького нестимуть службу на найбільш вразливих ділянках українсько-румунського, українсько-угорського та українсько-словацького кордону. Впродовж декількох тижнів слухачі академії матимуть змогу реалізувати набуті теоретичні знання на практиці. Разом зі штатними військовослужбовцями Мукачівського та Чопського загонів вони виконуватимуть службові обов’язки у складі прикордонних патрулів та інших нарядів.

Спеціально для розміщення додаткових резервів безпосередньо на кордоні розгорнули декілька місць тривалого несення служби. У наметових містечках військовослужбовці будуть забезпечені усім необхідним для ефективного несення служби та комфортного відпочинку. Такі заходи дозволять більш оперативно реагувати на будь-які зміни обстановки. До того ж, залучення майбутніх офіцерів дозволить більш ефективно та дієво протистояти проявам протиправної діяльності на кордоні. З досвіду останніх років, з застосуванням резервів зростає кількість затримань на лінії держрубежу.

Загалом, у рамках стажування курсанти матимуть змогу краще зрозуміти ту справу, якій планують присвятити своє майбутнє життя та набути необхідного досвіду на різних ділянках кордонів нашої держави.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

https://www.facebook.com/kanalsirius.tv/videos/2931289373579166/

 

Leave a Reply