RADIO7

#добреналаштоване

Моральний стан армії рф низький, військові відмовляються виконувати накази – ЗМІ

Моральний стан армії рф низький, військові відмовляються виконувати накази – ЗМІ

російські війська не досягли суттєвого прогресу в новому наступі москви на сході Україні, частково через низький моральний стан і тому що деякі військові відмовляються підкорятися наказам.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання The Hill з посиланням на високопоставленого представника Міноборони США.

«Ми все ще спостерігаємо часті повідомлення про поганий моральний стан військ, включаючи офіцерів, які відмовляються підкорятися наказам і рухатися, а також не дуже надійне командування та контроль з точки зору лідерства», – сказав посадовець журналістам.

Зазначається, що офіцери середнього класу різного рівня, навіть до рівня батальйону, або відмовлялися виконувати накази, або «не підкоряються їм з тією самою швидкістю, яку можна було б очікувати від офіцера».

Посадовець зауважив, що окрім вирішення проблем морального стану військ, кремль намагається поповнити запаси військ і перемістити озброєння та обладнання в умовах весняної погоди.

За словами чиновника, москва продовжує відправляти в Україну оперативні батальйонні тактичні групи (БТГ) і в країні налічується 97 таких груп, порівняно з 92 наприкінці минулого місяця. Кожна БТГ зазвичай складається з приблизно 700 до 800 солдатів.

«Це не дивно, що вони переміщують одну-дві БТГ із Донбасу назад до росії для переобладнання чи поповнення запасів, а потім повертають їх назад. Це нормально», – сказав чиновник.

Він також зазначив, що близько п’яти БТГ, які рф додатково направила в Україну, були відправлені або на схід, або на південь.

Як повідомляв Укрінформ, Збройні сили України з 24 лютого по 10 травня ліквідували близько 26 тисяч (+350) російських військових. Також знищено танків 1170 (+25) одиниць, бойових броньованих машин ‒ 2808 (+44), артилерійських систем – 519 (+6), РСЗВ – 185 (+0), засобів ППО – 87 (+0), літаків – 199 (+0), гелікоптерів – 158 (+0), БПЛА оперативно-тактичного рівня – 380 (+3), крилатих ракет – 94 (+0), кораблів /катерів – 12 (+0), автомобільної техніки та автоцистерн – 1980 (+10), спеціальної техніки – 41 (+0).

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply