RADIO7

#добреналаштоване

Мей скликає надзвичайний комітет через захоплення британського танкера Іраном

Мей скликає надзвичайний комітет через захоплення британського танкера Іраном

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей має намір скликати чергове засідання надзвичайного урядового комітету Cobra через затримання в Ормузькій протоці британського танкера Stena Impero у понеділок, 22 липня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Independent.

Під час засідання Мей планує отримати останні дані про розвиток ситуації з затриманням судна і обговорити підтримання безпеки судноплавства в регіоні.

На попередньому засіданні комітет Cobra у зв’язку із затриманням танкера рекомендував державним кораблям протягом деякого часу триматися подалі від Ормузької протоки.

Міністр закордонних справ Джеремі Хант, присутній на засіданні, заявив, що відповідь Лондона буде “продуманою та суворою”, він також пообіцяв серйозні наслідки, якщо ситуація не вирішиться.

Нагадаємо, 19 липня патруль Корпусу вартових ісламської революції затримав у Ормузькій протоці британський нафтовий танкер Stena Impero, який нібито порушив міжнародні правила.

Пізніше було опубліковано аудіозапис переговорів британських та іранських військових із нафтовим танкером Stena Impero, який був захоплений в Ормузькій протоці, на якій чути, як іранські військові вимагали від британського танкера змінити курс на протилежний, а британські застерігали їх від захоплення.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/mey-sozyvaet-chrezvychaynyy-komitet-zahvata-1563761760.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply