RADIO7

#добреналаштоване

Квартири в Києві та Британії, компанія в Белізі та 7 млн грн доходу — Зеленський подав декларацію

Квартири в Києві та Британії, компанія в Белізі та 7 млн грн доходу — Зеленський подав декларацію

Шоумен Володимир Зеленський подав до Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію як кандидат на посаду президента України. Про це інформує Громадське.

За 2017 рік Зеленський заробив за діяльність в межах студії «Квартал 95» близько 1,6 мільйона гривень. Загалом за рік він отримав 7,6 мільйонів гривень доходу, а його дружина Олена — 800 тисяч.

На рахунках у дочки ПриватБанку в Латвії Зеленський тримає 416 тисяч доларів, а дружина — 8 тисяч доларів.

Зеленський з 2008 року має в Іванковичах Київської області житловий будинок площею в 353 квадратних метри. Там же у нього земельна ділянка на 1200 квадратних метрів.

У Києві подружжя має 5 квартир. Найбільша з них — 269 квадратних метрів, найменша — 131 квадратний метр. Окрім Києва дружина Зеленського володіє квартирою в Ялті, а сам шоумен разом орендує квартиру у Великій Британії площею 91,9 квадратів.

Згідно з декларацією, у Зеленського та його дружини по одному авто. Він їздить на RANGE ROVER 2016 року випуску, а Олена Зеленська — на Mercedes-Bens S 500 4 Matic 2014 року.

Володимир Зеленський володіє товариством «Кіноквартал», студією «Квартал-95», продюсерським центром «Ліга сміху», товариством «Фіш хаус», а також є кінцевим власником компанії Film Heritage inc у Белізі, San Tommaso S.R.L. в Італії та Megiritano Ventures Ltd на Британських Віргінських островах. Крім того, він має акції двох компаній на Кіпрі.

Раніше журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії. Пізніше Зеленський визнав, що є власником цих компаній та пообіцяв вийти з них. Також центральна виборча комісія України зареєструвала кандидатами в президенти лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, лідера Радикальної партії Олега Ляшка та кандидата від партії «Опозиційний блок» Олександра Вілкула. Тепер в Україні офіційно зареєстровані 16 кандидатів.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/kvartiri-v-kiyevi-ta-britaniyi-kompaniya-v-belizi-ta-7-mln-grn-dohodu-zelenskij-podav-deklaraciyu

Leave a Reply