RADIO7

#добреналаштоване

Кулеба пояснив, чому Україна не розриває дипвідносин з білоруссю

Кулеба пояснив, чому Україна не розриває дипвідносин з білоруссю

Україна наразі не розриває дипломатичних відносин з білоруссю попри те, що вважає її співучасником злочину агресії проти нашої країни, щоб не давати олександру лукашенку додаткових приводів ухвалювати «ті чи інші рішення».

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Укрінформу, коментуючи запуск 20 ракет з території білорусі у День української державності.

«У нас немає ілюзій щодо білорусі, а є тверезий аналіз того, що відбувається, і яким чином не давати додаткових приводів лукашенку ухвалювати ті чи інші рішення. Я вже казав публічно, і моя позиція не змінилася: якщо білоруські збройні сили зайдуть на територію України, я негайно відправлю пропозицію розірвати з ними дипломатичні відносини», – сказав він.

На його думку, немає сенсу прив’язувати обстріли України з території білорусі до святкових дат.

«Те, що у повітряному просторі білорусі літають російські бомбардувальники, – іноді просто тренуються, іноді стріляють, – це наша щоденна реальність. Ще раз хочу наголосити – білорусь є співучасником злочину агресії проти України, це не підлягає жодним сумнівам. Тому жодних виправдань їм немає і не буде», – наголосив очільник МЗС.

Як повідомлялося, 28 липня, у День української державності, з території білорусі було випущено понад 20 ракет, 9 із яких упали у лісах Чернігівської області.

24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Війська рф знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply