RADIO7

#добреналаштоване

Командиру фрегата «Адмірал Макаров», який у 2014 році перейшов на бік ворога, оголосили підозру

Командиру фрегата «Адмірал Макаров», який у 2014 році перейшов на бік ворога, оголосили підозру

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді колишньому капітану 2-го рангу української військової частини, що дислокувалась у Криму, а нині командиру російського фрегата «Адмірал Макаров».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ДБР.

У 2014 році він зрадив присязі та залишився у захопленій російськими окупантами частині, відмовившись передислоковуватися до Миколаївської області. Вінничанин присягнув збройним силам рф і продовжив службу в російському чорноморському флоті.

Дезертир повернувся в Україну у 2022 році з російськими військами. Корабель під його командуванням здійснював запуски крилатих ракет по Миколаєву та Одесі.

Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та повідомили колишньому українському військовому підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Як повідомлялося, російським військовим кораблем «Адмірал Макаров» з 2016 року командує Григорій Бреєв. Він безпосередньо керував пусками крилатих ракет «Калібр» із цього судна по цивільних об’єктах в Україні. Бреєв народився у смт Кирнасівка Тульчинського району Вінницької області.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply