RADIO7

#добреналаштоване

Клімкін заявив, що йде у «політичну відпустку»

Клімкін заявив, що йде у «політичну відпустку»

Павло Клімкін заявив, що припиняє працювати на посаді міністра закордонних справ України і йде у «політичну відпустку».

Про це він заявив у відеозверненні, яке опублікував Facebook.

«Незалежно від того, яке рішення і коли ухвалить Рада щодо моєї відставки, я ухвалив рішення піти у відпустку. Вважаю, що це буде чесно і правильно. Але не просто у відпустку, а в політичну відпустку. Оскільки в пів сили працювати не можу і саме зараз прийшов час будувати справжню політичну команду», — заявив Клімкін.

Комітет Верховної Ради з закордонних справ планує 9 липня розглянути питання про звільнення Клімкіна і призначення міністром Вадима Пристайка.

Нагадаємо, 22 травня Зеленський призначив главу місії України в НАТО Вадима Пристайка заступником глави Адміністрації президента. Напередодні президент України Володимир Зеленський обурився діями міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який, не порадившись із главою держави, відповів на ноту Російської Федерації. Клімкін же заявив, що МЗС не мав погоджувати із президентом ноту-відповідь Росії і опублікував відповідь України.

Після президентських виборів і перемоги Володимира Зеленського, Клімкін сам подав заяву про відставку з посади міністра закордонних справ Пізніше Зеленський вніс подання у Раду щодо звільнення глави МЗС, міністра оборони Степана Полторака та глави СБУ Василя Грицака. Комітет Ради підтримав звільнення Клімкіна з посади глави МЗС.

Але 6 червня Верховна Рада відмовилась звільнити Павла Клімкіна.

11 червня президент Володимир Зеленський підписав подання на звільнення Клімкіна і запропонував кандидатуру Пристайка.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/klimkin-zayaviv-sho-jde-u-politichnu-vidpustku

Makhanets Alex

    Leave a Reply