RADIO7

#добреналаштоване

Клімкін пропонує відкликати запрошення ПАРЄ на вибори

Клімкін пропонує відкликати запрошення ПАРЄ на вибори

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував відкликати запрошення Парламентської асамблеї Ради Європи на позачергові вибори до Верховної ради України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Клімкіна у Facebook.

За словами Клімкіна, якщо ПАРЄ все ж підтвердить повноваження делегації Росії, то Рада мала б відкликати запрошення ПАРЄ для спостереження за парламентськими виборами в Україні.

“ПАРЄ з російськими депутатами та ПАРЄ без них – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці … Хто дуже хоче, нехай бере учать у складі двосторонніх місій спостереження”, – наголосив міністр закордонних справ.

https://www.facebook.com/pavloklimkin.ua/posts/903902649957092?__xts__%5B0%5D=68.ARBiU5tmYtOCTg-7KVUgNxRSaswsPBh1YuwouF03qHyf3pXQRBFPksDtb2sTMJkIbA8f7ZT4AGjg_NSmoOSmyw0LwN68DPNMH8xhpId3qbCruCmb55eQA0n21OwyJA8xtaS9KCsUkzN-pVTlPAOsRGwWmKmsv05wl0kEMUYhRSZT8uZA2LjOAjiT0D74QLaEYVWnmx6G0LPlmj4NTzWtJowA4JCp_B4_WwfYB9ZBk4aTUngL3m-E2w56LIvVooFX798x-xdFuN4AJfDdL9hMWmpD0edRRo5i-3YP9BFAz4mfaLK6cV8mPwh-wi-kr2fGHvv1Nuqc0u-2ZSfxjbE&__tn__=-R

Нагадаємо, що Комітет з моніторингу ПАРЄ підтримав повернення прав російській делегації, при цьому висунув ряд умов. Комітет закликав РФ звільнити 24 українських моряків, які були арештовані в листопаді минулого року в Керченській протоці, а також виплатити внески в Раду Європи.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/klimkin-predlagaet-otozvat-priglashenie-pase-1561538861.html

Leave a Reply