RADIO7

#добреналаштоване

Китай закликає ставитися стримано до передачі Україні касетних боєприпасів

Китай закликає ставитися стримано до передачі Україні касетних боєприпасів

У Китаї стримано відреагували на рішення Сполучених Штатів передати Україні касетні боєприпаси, закликавши врахувати, що такий крок може призвести до посилення гуманітарної кризи та ескалації конфлікту.

Про це на брифінгу заявила речниця зовнішньополітичному відомстві МЗС КНР Мао Нін, передає власний кореспондент Укрінформу.

Вона зауважила, що в Пекіні звернули увагу на рішення адміністрації Сполучених Штатів передати Україні касетні боєприпаси, а також негативну реакцію на цей крок ряду держав світу.

«Потрібно бути свідомими того, що касетні боєприпаси можуть призвести до посилення гуманітарної кризи. Гуманітарні проблеми та питання військової безпеки потрібно вирішувати збалансовано і до передачі касетних боєприпасів ставитися стримано та обережно», – сказала Мао.

Речниця також підкреслила незмінність позиції Китаю стосовно безальтернативності політичного вирішення «кризи в Україні».

«Ми вважаємо, що діалог і переговори є єдиним способом вирішення «української кризи». Всі сторони повинні уникати кроків, які ведуть до загострення протиріч та ескалації конфлікту», – зазначила дипломат.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.