Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім закликав мешканців області не вірити панічним чуткам російських загарбників про начебто масований наступ та обстріли «мільйонами ракет».
Про це він повідомив у своєму Телеграмі, передає Укрінформ.
«Окупанти поширюють панічні чутки про мільйон ракет, мільйон цілей, масований наступ, ядерну бомбу і таке інше. Нісенітниці все це, не піддавайтесь. Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації і вірте в ЗСУ», – сказав Кім.
Він також наголосив, що робота ведеться на всіх напрямках, а наші військові — красені.
Як повідомлялося, російські загарбники половину своїх ракет випускають навмисне по житлових будинках та інфраструктурних об’єктах.
Leave a Reply