RADIO7

#добреналаштоване

Кіберзлочинці стають винахідливішими, ніж будь-коли

Кіберзлочинці стають винахідливішими, ніж будь-коли

Кіберзлочинці стають підступнішими, ніж будь-коли, стверджується в новому звіті компанії BlackBerry, в якому йдеться, що вони оптимізують свою інфраструктуру, поділяють ресурси та творчо використовують переваги переходу до хмарних технологій, щоб вкрасти особисті дані та посіяти хаос серед малого та середнього бізнесу.

«Злочинці вигадують, як краще нас атакувати. Інфраструктура кіберпідпілля розвинулася так сильно, що вони можуть видавати громадськості більш своєчасні та персоналізовані схеми обману. Ця інфраструктура також сприяла розвитку кримінальної економіки спільного користування, коли групи обмінюються шкідливим ПЗ і передають його на аутсорсинг, що дозволяє проводити масштабні атаки. Насправді деякі з найбільших кібер-інцидентів 2021 року, схоже, стали результатом такого аутсорсингу», – сказав Ерік Мілам, віце-президент з досліджень та розвідки BlackBerry.

Згідно зі звітом, малі підприємства продовжують залишатися епіцентром уваги кіберзлочинців. Сьогодні малі та середні підприємства щодня стикаються з більш ніж 11 кіберзагрозами на кінцеву точку, і ця цифра, швидше за все, лише зростатиме в майбутньому, «оскільки кіберзлочинці переходять до спільної роботи».

 

cyber defense

 

Крім того, зловмисники використовують цифрову трансформацію та простоту використання хмарних обчислень для поширення шкідливих програм. BlackBerry заявляє, що більшість корисних навантажень, розміщених у загальнодоступних хмарах, дуже пластичні, що означає, що їх можна дешево налаштувати. «Ця тенденція була особливо поширена в Північній Америці, де різко зросла кількість локальних хостингів зі шкідливим корисним навантаженням, включаючи Cobalt Strike», – йдеться у статті.

Щоб йти в ногу з часом і забезпечити загальну безпеку своїх операцій, компаніям рекомендується прийняти стратегію нульової довіри, наголошує BlackBerry. Адміністрація Байдена нещодавно розгорнула свою стратегію нульової довіри і широке впровадження нового підходу до безпеки є «нагальною необхідністю» у всіх секторах, додає BlackBerry.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply