RADIO7

#добреналаштоване

Керівник спецоперації у Княжичах, під час якої загинули 5 поліцейських, став начальником кримінальної поліції Києва

Керівник спецоперації у Княжичах, під час якої загинули 5 поліцейських, став начальником кримінальної поліції Києва

Германа Приступу, який був одним із керівників спецоперації в селі Княжичі в ніч на 4 грудня 2016 року, коли загинули п’ятеро поліцейських, призначили новим заступником начальника київської поліції. Раніше він очолював одне з районних управлінь поліції столиці, а тепер керуватиме управлінням кримінальної поліції столиці.

Повідомлення про його призначення опублікували на сайті Нацполіції Києва.

Нагадаємо, у 2016-му київська поліція організувала спецоперацію із затримання банди ймовірних грабіжників у Княжичах. Під час її проведення між різними підрозділами поліції почалася перестрілка, унаслідок якої загинули п’ятеро правоохоронців (загинули двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони та командир групи спецпризначенців КОРДу). За офіційною версією, сталося трагічне непорозуміння — спецпризначенці КОРДу впритул розстріляли працівників поліції охорони, бо не впізнали їх і не зрозуміли команди керівника операції.

Тоді керівники спецоперації допустили численні порушення та помилки. Зокрема, не повідомили про проведення спеціальних заходів поліцію Київщини й помилилися будинком, який мали грабувати злочинці.

Як повідомляє «Слідства.Інфо» з посиланням на учасників спецоперації, Приступа особисто розробляв план операції із затримання зловмисників у Княжичах. Також Приступа, за даними журналістів, приїжджав у Княжичі за день до перестрілки й разом з тодішнім начальником карного розшуку столиці Леонідом Курятою вмовляв місцевого бізнесмена облаштувати в його будинку засідку для грабіжників.

У грудні 2018-го повідомлялося, що підозрюваний в організації розстрілу поліцейських Курята очолив поліцію Бахмута на Донеччині.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/kerivnik-specoperaciyi-u-knyazhichah-pid-chas-yakoyi-zaginuli-5-policejskih-stav-nachalnikom-kriminalnoyi-policiyi-kiyeva

Makhanets Alex

    Leave a Reply