RADIO7

#добреналаштоване

Господарський суд Закарпатської області підтримав позицію Ужгородської міської ради: парк «Перемоги» залишити у власності громади

Господарський суд Закарпатської області підтримав позицію Ужгородської міської ради: парк «Перемоги» залишити у власності громади

Позиція міського голови Богдана Андріїва, Ужгородської міської ради щодо парку «Перемога» незмінна – парк має бути зеленою зоною та стати комфортним місцем для відпочинку.

Нагадаємо, для відновлення парку «Перемога», або як його називають ужгородці «Кірпічка», у грудні 2017 року Ужгородською міською радою було прийнято рішення, за яким відмовлено у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 6 га рекреаційного призначення із водоймою на вул. Марії Заньковецької (біля шкіл №№12 та 15).

Не погоджуючись із цим рішенням міської ради, колишній орендар земельної ділянки – ТОВ «Ужгород-Маркет» – подав позов до суду, у якому просив визнати дійсною та укладеною Додаткову угоду щодо поновлення договору оренди земельної ділянки з 19 грудня 2017 року.

Ужгородська міська рада наполягала на відмові в задоволенні позову товариства. Розгляд справи проходив також за участю Ужгородської місцевої прокуратури, Громадської організації «Екосфера» та адвоката Наталії Майстренко, які спільно з Ужгородською міською радою відстоювали залишення парку громаді.

Вчора, за результатами судового розгляду Господарський суд Закарпатської області прийняв рішення, яким у задоволенні позову ТОВ «Ужгород-Маркет» відмовив у повному обсязі.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Makhanets Alex

    Leave a Reply