RADIO7

#добреналаштоване

Google отримала позов до суду на 2,4 млрд доллара

Google отримала позов до суду на 2,4 млрд доллара

Сервіс порівняння цін PriceRunner подав позов до суду проти Google. Компанію звинувачують у порушенні антимонопольного законодавства та маніпуляції результатами пошукових запитів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу компанії PriceRunner.

Згідно з заявою PriceRunner, його позов на 2,4 млрд доларів, заснований на ухвалі Європейського суду загальної юрисдикції, який у листопаді 2017 року ухвалив рішення Єврокомісії щодо оштрафування Google на 2,8 млрд доларів через те, що компанія просуває себе у сфері онлайн-продажів.

PriceRunner звинувачує Google через недоотриманий прибуток у Британії з 2008 року, а також зі Швеції та Данії з 2013 року.

“Завдяки фінансово сильним власникам, зовнішньому фінансуванню та провідним експертам Європи в нашій команді, ми з нетерпінням чекаємо можливості отримати компенсацію за наші втрати та зробити свій внесок у припинення незаконної діяльності Google. І європейські споживачі, і цифрові корпорації несуть більшу пряму шкоду від панування цих технологічних гігантів, ніж багато хто міг би подумати”, – заявив головний виконавчий директор PriceRunner Мікаель Ліндал.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply