RADIO7

#добреналаштоване

Голова ОБСЄ їде в Україну

Голова ОБСЄ їде в Україну

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі у понеділок прибуде з візитом до України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

“Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі сьогодні відвідає Україну та зустрінеться з високопосадовцями. Це перший офіційний візит міністра Османі в якості Чинного голови ОБСЄ“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зустрічі Османі “будуть присвячені гуманітарним та безпековим викликам, з якими стикається країна у зв’язку з триваючою війною росії проти України”.

“Обговорюватимуться також найбільш нагальні потреби українського народу, інституцій та громадянського суспільства, а також роль ОБСЄ у зміцненні стійкості країни та вирішенні численних викликів, що виникають”, – повідомили в пресслужбі секретаріату Організації.

Чинний голова ОБСЄ також відвідає Київську область, “щоб на власні очі побачити вплив війни на цивільне населення та цивільну інфраструктуру, а також ознайомитися з обсягом міжнародної допомоги, необхідної в цьому регіоні”.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня 2023 року функції головування в ОБСЄ перейняла на себе Північна Македонія. Під час офіційної презентації пріоритетів Північномакедонського головування у четвер глава МЗС країни Буяр Османі запевнив, що розв’язання проблеми триваючої агресивної війни рф проти України буде головним пріоритетом.

Фото: ЕПА/БГНЕС

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply