RADIO7

#добреналаштоване

Глава МАГАТЕ: Наближаємося до створення захисної зони для Запорізької АЕС

Глава МАГАТЕ: Наближаємося до створення захисної зони для Запорізької АЕС

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі заявив про прогрес у створенні захисної зони для Запорізької АЕС після своїх візитів до рф та України.

Про це він написав у Твіттері, передає Укрінформ.

«Прибув до Польщі нічним потягом з України після інтенсивного тижня консультацій з росією та Україною. Наближаємося до створення захисної зони для Запорізької АЕС – ситуація на станції неприйнятна, і нам потрібні негайні дії для її захисту», – наголосив Гроссі.

Також глава МАГАТЕ опублікував знімки зустрічі з міністром закордонних справа Дмитром Кулебою у київському бомбосховищі напередодні.

«Ми домагаємося прогресу у створенні захисної зони навколо Запорізької АЕС», – написав Гроссі.

Під час зустрічі Кулеба наголосив, що росія має вийти із ЗАЕС для гарантування її ядерної безпеки, негайно припинити викрадення та залякування українського персоналу.

Як повідомлялося, ЗАЕС, найбільша атомна станція в Європі, з 4 березня захоплена російськими військовими. Відтоді загарбники розміщують на майданчику станції військову техніку та боєприпаси, а також обстрілюють прилеглу територію. Обстрілюють росіяни і саму станцію, руйнуючи ЛЕП, спричиняючи відключення енергоблоків і звинувачуючи в цьому ЗСУ.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі у вівторок зустрівся з президентом рф путіним.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply