RADIO7

#добреналаштоване

«Гауляйтеру» з ОПЗЖ на Запоріжжі оголосили підозру – СБУ

«Гауляйтеру» з ОПЗЖ на Запоріжжі оголосили підозру – СБУ

За матеріалами СБУ «гауляйтер» росіян на тимчасово окупованій частині Запорізької області Євген Балицький отримав підозру.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба СБУ.

«Цей колишній нардеп-регіонал, який у 2020 році був обраний депутатом обласної ради від ОПЗЖ, сприйняв вторгнення рф як шанс реалізувати власні політичні амбіції. Він не просто перейшов на бік ворога, а й заручився його підтримкою щодо силового захоплення влади в регіоні. Зокрема, за допомогою загарбників він примусив працівників місцевого самоврядування та комунальних підприємств визнати себе керівником «військово-цивільної адміністрації Запорізької області», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зрадник критикував чинну українську владу та готував урочистості до Дня перемоги. Він також видав так зване розпорядження «О временной организации общественного порядка», яке зобов’язувало мешканців сформувати «громадські загони» для виявлення антиросійської діяльності.

Наразі зраднику оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу, йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply