RADIO7

#добреналаштоване

Фестиваль «Маркет мов» повели в Ужгороді

Фестиваль «Маркет мов» повели в Ужгороді

Фестиваль «Маркет мов» – відбувся 27 липня  в Ужгороді. На площі Народній проводились майстер-класи (зокрема з йоги), виставка провайдерів навчальних послуг, тестування з англійської мови, демонстрація та показ кінострічок з обговоренням на сцені, чемпіонат з інтелектуальної гри англійською мовою, розмовні клуби, діє дитяча розважальна зона тощо.

Мовні школи Ужгорода презентували  на фестивалі свою діяльність, інноваційні методики навчання, діє і локація наймасофішого освітнього проекту в Україні Lingva Skills.

Обласний центр Закарпаття став третім містом, де проводять цей фестиваль, «Маркет мов» уже відбувся в Києві та Чернівцях із метою популяризації вивчення іноземних мов.

Організатори – міністерство інформаційної політики України спільно із соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студради при міністерстві.

У відкритті фестивалю взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, радниця міністра з питань міжнародної комунікації міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк та радник із питань освітніх проектів Володимир Жемчугов, автор наймасовішого освітнього проекту в Україні Lingva Skills Віталій Зубков та координаторка проекту Марія Богуслав, а також лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

Прес- служба Ужгородської міської ради

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply