RADIO7

#добреналаштоване

Евакуаційну колону під Василівкою росіяни обстрілювали з мінометів

Евакуаційну колону під Василівкою росіяни обстрілювали з мінометів

Евакуаційну колону під тимчасово захопленою Василівкою на Запоріжжі росіяни вчора, 31 серпня, обстрілювали з мінометів. Також вони завдали удару по самому місту, поруч із місцем фільтрації.

Про це повідомляє у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.

“Черговий евакуаційний конвой вчора був обстріляний у Василівці. Попадання було зафіксовано в АЗС WOG, на якій, на щастя, у той момент не було звичайного скупчення машин. Після цього обстріляли саме місто. Удар прийшовся поблизу місця фільтрації”, – зазначив Федоров.

За його даними, ворог обстріляв колонну з мінометів. І зробив це цинічно – військові рф пустили людей по маршруту без перевірки, заховавшись у цей час у безпечне місце.

“Маємо справу з армією терористів, які нищать мирне населення та інфраструктуру. Але розплата вже близько”, – наголосив Федоров.

Як повідомляв Укрінформ, через Василівку їдуть на підконтрольну Україні територію жителі Бердянського, Василівського, Мелітопольського районів, а також Херсонської та Донецької областей. На російському блокпосту людям доводиться чекати на евакуацію від одного до шести днів. У штучно створених чергах померло вже понад десять людей.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply