RADIO7

#добреналаштоване

Евакуаційна колона із Маріуполя рухається в напрямку Запоріжжя

Евакуаційна колона із Маріуполя рухається в напрямку Запоріжжя

Евакуаційна колона із Маріуполя, яка виїхала вчора, 2 травня, наразі рухається в напрямку Запоріжжя.

Про це в ефірі телемарафону UAразом повідомив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, передає кореспондент Укрінформу.

Ведучий телемарафону нагадав, що ті мешканці, які вчора, 2 травня, виїхали з Маріуполя, ввечері того ж дня ще не добралися до Запоріжжя. На це Бойченко відповів: «Зараз колона рухається в напрямку Запоріжжя, ще триває ця евакуація. Тому ми досить обмежено даємо інформацію. Чекаємо, що вона (евакуація – ред.) все ж відбудеться, і наші мешканці, ті, які безпосередньо ховалися більше двох місяців на «Азовсталі», все ж доберуться до підконтрольної нашій державі території».

Мер нагадав, що в укритті на території меткомбінату «Азовсталь» ховаються ще понад 200 мирних мешканців Маріуполя. А в цілому в місті залишається більш як 100 тис. населення, які також чекають на евакуацію.

Як повідомляв Укрінформ, у межах спеціальної операції 1 травня вдалося вивезти з Маріуполя понад 100 цивільних осіб. Люди мали приїхати у Запоріжжя зранку 2 травня, але міста так і не дісталися.

30 квітня командування полку «Азов», який боронить Маріуполь, повідомило, що з території заводу вдалося вивезти 20 жінок і дітей.

На території меткомбінату «Азовсталь» перебувають близько 1000 цивільних та українські військові, серед яких близько 600 поранених.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply