О 5:49 ранку за східним часом (12:49 за Києвом) з Космічного центру Кеннеді у Флориді піднялася капсула SpaceX Crew Dragon. Місія Crew-2 перевозить на Міжнародну космічну станцію двох американських, одного японського та одного французького астронавтів. Це продовження успішних зусиль NASA передати приватному сектору справу виведення людей на орбіту.
![SpaceX Crew-2 NASA SpaceX Crew-2 NASA](https://root-nation.com/wp-content/uploads/2021/04/SpaceX-Crew-2-NASA.png)
SpaceX провела демонстраційну місію з двома астронавтами NASA, Бобом Бенкеном та Дагом Херлі, рік тому. Вони подорожували в тій самій капсулі на ім’я Endeavour, яка полетіла сьогодні.
Через кілька місяців SpaceX провела, як це назвали у NASA, «першу планову оперативну місію» космічного корабля Crew Dragon із чотирма астронавтами на борту. Ця місія, Crew-1, стартувала в листопаді, а астронавти все ще перебувають на борту Міжнародної космічної станції.
Отже, сьогоднішній запуск офіційно вважається «другою оперативною місією». Нижче повне відео події:
Leave a Reply