RADIO7

#добреналаштоване

Дуда – про «зберегти обличчя путіну»: Хтось так розмовляв з гітлером під час війни?

Дуда – про «зберегти обличчя путіну»: Хтось так розмовляв з гітлером під час війни?

Країнам Заходу не потрібно боятися ядерного шантажу росії, оскільки вона також усвідомлює, що це може призвести до катастрофи. Європейським лідерам не треба “рятувати обличчя путіну”, як ніхто не думав рятувати обличчя гітлеру під час Другої світової війни.

Таку думку в інтерв’ю німецькому виданню Bild висловив президент Польщі Анджей Дуда, передає Укрінформ.

Як наголосив польський лідер, якщо Захід буде боятися російської ядерної зброї, то “найкраще, щоб усі відразу здалися” (путіну – ред.).

Він зауважив, що путін може вийти і сказати: якщо Європа не погодиться на вимоги щодо російської зони впливу аж до Лісабона, то москва випустить ядерні ракети по європейських столицях.

“І тоді ми всі перелякаємося і скажемо, що на все погодимося і реалізовуватимемо інструкції путіна і російську політику в усій Європі, оскільки ми боїмося ядерної зброї?”,- поставив риторичне запитання Дуда.

Він зауважив, що ядерний потенціал НАТО набагато більший, ніж росії. Відтак путін і росія дуже добре усвідомлюють, що застосування ядерної зброї було б також катастрофою і для них.

“Якщо хтось боїться російського шантажу, то це призведе до катастрофи. Не треба боятися російського шантажу”, – наголосив польський лідер.

Він додав, що росія лякатиме усіма можливими способами, аби лише отримати те, що хоче. Утім не можна піддаватися на її шантаж.

Дуда висловив здивування спробами президента Франції Емманюеля Макрона і канцлера ФРН Олафа Шольца вести переговори з путіним. На його переконання, ці переговори нічого не дадуть, а “лише легітимізуватимуть особу, котра відповідає за злочини, які здійснює російська армія в Україні”.

“Хтось так розмовляв під час Другої світової війни з адольфом гітлером? Чи хтось казав, що адольф гітлер повинен зберегти обличчя?” – наголосив Дуда.

Польський лідер підкреслив, що західні лідери не можуть шукати якогось порозуміння з росією за спиною України.

“Не може бути укладено жодної угоди, на яку не погодиться українська влада. Коротко кажучи: це Україна має вирішувати свою долю”, – наголосив Дуда.

Він зазначив, що росія напала на Україну без жодної причини, а звинувачення України у фашизмі чи нацизмі є “дурницею, повною нісенітницею і російською пропагандою в найгіршому радянському стилі”.

Відтак путіна треба зупинити “за будь-яку ціну” і це має статися таким чином, щоб на це погодилася Україна.

“Ми не повинні допустити ситуації, коли хтось вирішить, або спробує вирішити, що Україна відмовиться від частини своєї території, не запитуючи згоди України. Я не можу собі цього уявити”, – констатував Дуда.

За його словами, найкращим вирішенням усієї проблеми є витіснення росіян з території України, включно з Криму і Донбасу. Він наголосив, що потрібно відновити міжнародний лад, який був встановлений в Європі після 1989 року.

24 лютого рф розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення. Сили оборони України чинять героїчний опір російським загарбникам.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply