RADIO7

#добреналаштоване

Через отруєння у школі Хмельницького по всій країні проведуть “раптові перевірки”, – Ляшко

Через отруєння у школі Хмельницького по всій країні проведуть “раптові перевірки”, – Ляшко

По всій Україні проведуть візити для раптового обстеження працівників на предмет носійства золотистого стафілококу. Таке рішення було прийнято після перевірки масового отруєння у школі Хмельницького.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на главу МОЗ Віктора Ляшка у Facebook.

Розслідування, проведене фахівцями Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, показало, що спалах стався внаслідок обсіменіння золотистим стафілококом сировини та готових страв від працівників харчоблоку закладу.

“Щоб у подальшому уникнути подібних спалахів у навчальних закладах та захистити наших дітей від отруєнь Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме проведення вибіркових раптових перевірок для забору біоматеріалу для дослідження на предмет носійства золотистого стафілококу силами спеціалізованих протиепідемічних бригад”, – повідомив Ляшко.

Бригади будуть працювати по усій території країни.

“Міністерство охорони здоров’я додатково відпрацьовує механізми посилення контролю за якістю проведення медичних оглядів у закладах охорони здоровя та лабораторіях. Нам важливо, щоб харчування у освітніх закладах було безпечним та здоровим”, – додав глава МОЗ.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply