RADIO7

#добреналаштоване

Через бойові дії в Україні знеструмлені 316 населених пунктів, без газу – майже 1,2 тисячі споживачів

Через бойові дії в Україні знеструмлені 316 населених пунктів, без газу – майже 1,2 тисячі споживачів

В Україні через бойові дії знеструмлено 316 населених пунктів та 332 тис. споживачів, без газопостачання залишилося 11675 споживачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міненерго.

Наголошується, що енергосистема України працює стабільно та має достатні резервиенергоресурсів для забезпечення споживачів.

“Водночас через пошкодження обумовлені бойовими діями, залишалось знеструмленими (повністю чи частково) 316 населених пунктів та 332 тис. споживачів”, – йдеться у повідомлення.

Крім того, на території Житомирської, Рівненської, Запорізької, Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської області в зв’язку з бойовими діями залишаються без газопостачання 11675 споживачів.

“Оперативно-виїздні бригади продовжують виконувати аварійно-відновлювані роботи на місцях та при першій можливості проводять ремонті роботи й підключення споживачів”, – наголосили в міністерстві.

Як повідомляв Укрінформ, окупанти утримують персонал станції ДСП «Чорнобильська АЕС», не дозволяючи провести ротацію, як це передбачено правилами технічної безпеки

Як передає Міністерство енергетики України повідомляє у Фейсбуці, кнергосистема України працює стабільно та має достатні резерви енергоресурсів для забезпечення споживачів.

Міністерство енергетики України повідомляє у Фейсбуці

Водночас, через пошкодження, обумовлені бойовими діями, залишалось знеструмленими (повністю чи частково) 316 населених пунктів та 332 тис. споживачів.

На території Житомирської, Рівненської, Запорізької, Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської області в зв’язку з бойовими діями залишаються без газопостачання 11 тис. 675 споживачів.

«Оперативно-виїздні бригади продовжують виконувати аварійно-відновлювані роботи на місцях та при першій можливості проводять ремонті роботи й підключення споживачів», – ідеться в повідомленні.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply