RADIO7

#добреналаштоване

Чарльз III зустрівся з українськими біженцями під час візиту до Шотландії

Чарльз III зустрівся з українськими біженцями під час візиту до Шотландії

Британський король Чарльз III в ході візиту до шотландського міста Абердин зустрівся з родинами біженців з України, Сирії та Афганістану.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC.

Як зазначається, в Абердині поселили близько тисячі українських біженців. Водночас місто готове прийняти ще більше родин.

На прийомі в Міському домі король почув особисті розповіді сімей про їхню евакуацію, прибуття до Абердина та про деякі проблеми, з якими вони зіткнулися.

«Для нас велика честь поділитися з королем Чарльзом III тим, як ми як місто відреагували на руйнівні світові події. Для короля було особливо зворушливо почути (історії – ред.) з перших вуст тих, хто безпосередньо постраждав у результаті конфлікту по всьому світу; тих, хто втратив свої домівки тощо. Завдяки співчуттю та щедрості організацій і жителів Абердина ми змогли простягнути міцну та люблячу руку дружби, вітаючи їх у нашому місті», – сказав лорд-лейтенант Девід Кемерон, який супроводжував короля під час візиту.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Агентства ООН у справах біженців, після початку повномасштабного вторгнення рф українці понад 10 мільйонів разів перетнули державний кордон на виїзд.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply