RADIO7

#добреналаштоване

Blue Origin Джеффа Безоса планує наступний політ у космос вже 25 серпня

Blue Origin Джеффа Безоса планує наступний політ у космос вже 25 серпня

Blue Origin націлена на 25 серпня для наступного польоту свого суборбітального апарату New Shepard, як повідомили представники компанії. Місія без екіпажу стартує з космодрому Blue Origin в Західному Техасі о 16:35 за Києвом.

Космічний політ наступного тижня стане 17 для Blue Origin і першим з моменту дебютної місії компанії з екіпажем, яка відбулася 20 липня. У той день у ракеті New Shepard знаходився засновник компанії Джефф Безос, його брат Марк, піонер авіації Уоллі Фанк і 18-річний голландський студент Олівер Деймен.

Місія 25 серпня, відома як NS-17, не братиме людей, але New Shepard – багаторазова ракетно-капсульна група – звісно, не полетить порожньою. Капсула міститиме 18 комерційних корисних навантажень, 11 з яких спонсоруються NASA, а також тисячі листівок, надісланих дітьми через некомерційний клуб компанії.

Blue Origin

Крім того, на зовнішній стороні капсули розміститься експеримент NASA з демонстрації роботи набору технологій зі сходу з орбіти та посадки, розроблений для того, щоб допомогати космічним кораблям точніше приземлятися на Місяць та інші космічні тіла.

І, вперше для місії New Shepard, на NS-17 буде представлена ​​художня інсталяція – «Суборбітальний триптих» Амоако Боафо. Робота складається з трьох портретів, «намальованих на верхній частині капсули екіпажу», – написали представники в описі місії NS-17. «Портрети відобразили художника, його мати і мати друга. Художні роботи є частиною програми Uplift Art від Uplift Aerospace, мета якої – надихати нові ідеї та генерувати діалог, роблячи простір доступним і пов’язаним з людським досвідом».

Blue Origin
Художник Амоако Боафо з одним з портретів, що летять на вершині капсули екіпажу New Shepard в рамках місії NS-17 компанії Blue Origin.

Компанія наразі має у своєму арсеналі дві ракети New Shepard. Одну з них – ту, яка стартує наступного тижня – залишили для польотів вантажів в безпілотних місіях. NS-17 стане 8 космічною місією цього корабля.

У Blue Origin є один головний конкурент у сфері суборбітального космічного туризму – Virgin Galactic, яка минулого місяця провела свою першу суборбітальну місію з екіпажем. Virgin Galactic управляє космічним літаком з шістьма пасажирами і двома пілотами, який злітає зі злітно-посадкової смуги під крилами авіаносця і повертається для посадки на злітно-посадкову смугу наприкінці кожної місії. New Shepard, навпаки, повністю автоматизована, і обидва її елементи повертаються на Землю на парашутах. Virgin Galactic продає місця по $450 тис. Blue Origin поки не оголосила, скільки коштує поїздка на New Shepard.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply