RADIO7

#добреналаштоване

Байден створив міжвідомчу групу для протидії антисемітизму та ісламофобії у США

Байден створив міжвідомчу групу для протидії антисемітизму та ісламофобії у США

Президент США Джо Байден створив міжвідомчу групу для координації зусиль з протидії антисемітизму, ісламофобії та пов’язаним із ними формам упередженості та дискримінації у Сполучених Штатів.

До складу групи, зокрема, увійдуть співробітники Ради з питань внутрішньої політики та Ради нацбезпеки. Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві речниці Білого дому Карін Жан-П’єр, поширеній у понеділок.

«Президент Байден чітко дав зрозуміти: антисемітизму немає місця в Америці. Усі американці повинні рішуче відкинути антисемітизм, включаючи заперечення Голокосту – скрізь, де він існує», – зазначила Жан-П’єр.

Президент, зокрема, доручив міжвідомчій групі розробити національну стратегію протидії антисемітизму, яка сприятиме підвищенню «рівня розуміння загрози, яку він становить для єврейської громади та всіх американців, протидіятиме антисемітським переслідуванням та зловживанням як онлайн, так і офлайн, запобігатиме антисемітським нападам та інцидентам».

Жан-П’єр закликала до співпраці з адвокатами, лідерами рухів з громадянських прав та членами Конгресу обох партій «для протидії лиху антисемітизму».

Фото: CNN

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply