RADIO7

#добреналаштоване

25 ПОРУШНИКІВ КОРДОНУ ЗАТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА ЗАКАРПАТТІ

25 ПОРУШНИКІВ КОРДОНУ ЗАТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА ЗАКАРПАТТІ

Впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону затримали 25 осіб, які мали намір незаконно потрапити до країн ЄС. Усі затримані є громадянами України.

Найбільшу групу у складі 6 чоловіків, 5 жінок та 10 дітей затримали прикордонники відділу «Лужанка» у ході реалізації інформації, що надійшла від оперативників загону.

Усі затримані є представниками ромської національності. Кінцевою метою незаконної подорожі «мандрівників» мала стати Німеччина, проте, за 300 метрів до українсько-угорського кордону, правопорушників зупинили прикордонники. Зважаючи на те, що діти були легко одягнені, їм було надано можливість обігріву та забезпечено теплими речами і взуттям.

Ще трьох чоловіків затримали прикордонники відділення «Богдан». Перевіряючи надану офіцерами оперативно-розшукового відділу інформацію, військовослужбовці зупинили авто, яким 20-річний мешканець Хуста віз двох військовозобов’язаних осіб 32 та 26 років. Оперативники загону з’ясували, що водій авто пообіцяв двом своїм пасажирам особисто перевести їх через кордон. Усі деталі організації незаконного перетину кордону наразі з’ясовуються. Щодо виявлення у діях 20-річного українця ознак злочину передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» направлено повідомлення до Нацполіції.

Ще одного правопорушника, який з метою незаконного перетину кордону прибув на Закарпаття з Тернопільщини, затримали прикордонники відділу «Тячів». Чоловік мав намір уночі перепливати повноводну Тису, з якої від початку повномасштабного російського вторгнення дістали 10 потопельників, котрі також намагалися “форсувати” водну перешкоду.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply