RADIO7

#добреналаштоване

Збройні сили України завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі ворога з метою порушення системи логістичного забезпечення.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуці.

“Почалася дев’ятнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін. Збройними силами України завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах) з метою порушення системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України”, – ідеться у повідомленні.

За попередню добу угруповання Повітряних сил Збройних сил України уразило чотири літаки, три вертольоти та безпілотних літальних апарати (інформація щодо типу уточнюється).

Російські війська значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали. Основні зусилля загарбників були зосереджені на закріпленні та утриманні на раніше зайнятих рубежах.

“Знову фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури, зокрема і релігійних об’єктів для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки”, – зазначили в Генштабі.

Морально-психологічний стан противника залишається на низькому рівні, що призводить до відмов військовослужбовців зс рф виконувати накази командування.

“За наявною інформацією, на території рф у місті Бєлгород розміщено військовий табір Бєлгородської військової комендатури. У таборі утримуються російські військовослужбовці, які після лікування виписані зі шпиталів та чекають відправки у підрозділи. Також у зазначеному таборі перебувають військовослужбовці зс рф, що відмовляються від участі у бойових діях, з ними проводяться заходи досудового дізнання”, – підкреслили у Генштабі.

Щодо готовності збройних сил республіки білорусь до ведення війни в Україні у Генштабі зазначили: “За заявою одного з високопосадовців сил спеціальних операцій республіки білорусь, спецпризначенці збройних сил рб брати участь у війні з Україною не будуть”.

Як повідомляв Укрінформ, 13 березня українські військові за допомогою байрактара знищили ворожий пункт управління вогнем артилерії.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply