Звернутися за послугою до ЦНАПу Ужгородської міської ради відтепер можна не лише з паспортом (книжечкою) чи ІD-карткою, а й з електронними документами в застосунку «Дія».
23 серпня набрав чинності закон про цифрові паспорти в «Дії», у застосунку доступні ID-картка та біометричний закордонний паспорт. Е-паспорти у Дії є цифровими аналогами паперових документів.
Усі цифрові документи у мобільному застосунку «Дія» дійсні лише на території України. Закордонний паспорт надає такі самі права і можливості, як і національний.
Звернутися до ЦНАПу Ужгородської міської ради можна із документами у “ДІї”
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC03263.jpg)
Leave a Reply