RADIO7

#добреналаштоване

Зустріч із міжнародними спостерігачами

Зустріч із міжнародними спостерігачами

В Ужгородській міській раді напередодні відбулася зустріч із довгостроковими міжнародними спостерігачами на позачергових парламентських виборах в Україні 21 липня. Із представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ (Бюро демократичних інститутів і прав людини) Філіпом Пейовичем та Міхаелою Зівич, а також міжнародної неурядової організації CANADEM Андреі Стоіціу і Сонею Міцкевічус спілкувалися керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Григорій Жирков, заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення Сергій Романюк.
Гості розповіли, як працюють місії, відзначили, що спостерігають за відповідністю виборчого процесу законам України і міжнародним стандартам, у виборчий процес не втручаються, а до міської ради завітали, щоб почути, як в Ужгороді йде підготовка до проведення парламентських виборів.
Триває процес зміни місця голосування, як відомо, ЦВК спростила цю процедуру і зараз для цього достатньо лише заяви виборця та паспорта громадянина України. Наразі 138 виборців уже змінили місце голосування, 90% із них – внутрішньо переміщені особи. На передвиборчий період працівники відділу ведення Державного реєстру працюють без обідньої перерви та вихідних, щоб усі охочі мали можливість поміняти місце голосування і скористатися своїм правом на волевиявлення.
Міжнародних спостерігачів поінформували, що вже сформована окружна виборча комісія 68-го виборчого округу, її, відповідно до законодавства, міська рада забезпечила всім необхідним для роботи. До 5 липня мають бути створені усі ДВК, їм міська рада також допоможе із вирішенням організаційних питань.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Makhanets Alex

    Leave a Reply