RADIO7

#добреналаштоване

Зустріч із делегацією Корвалліса

Зустріч із делегацією Корвалліса

Делегація з міста-побратима Ужгорода – американського Корвалліса, зокрема багаторічні друзі обласного центру Закарпаття – Марк та Еліс Ремптон, сьогодні у міськраді зустрілися з міським головою Богданом Андріївим та його заступником Василем Гомонаєм. Були присутні і Рендел Тод Кіллен, Сейбра Лін Кіллен, доктор Колумбійського університету Шон Флемінг, а також голова ГО «Ужгородська асоціація громадян міст- побратимів» Арпад Крон, перекладач Богдан Тарчанин.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував американським гостям за величезну допомогу, яку у цей складний час надає Україні США. Розповів, що напередодні на ІХ Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування спілкувався з багатьма колегами із територій, де тривають бойові дії, ситуація вкрай складна, проте ми продовжуємо вірити у перемогу України, у допомогу, яку надають багато країн світу.
Еліс Гемптон, яка вже 22 роки активно розбудовує співпрацю Ужгорода з американським містом-побратимом, передала вітання від мера Корвалліса.  Марк, який попри поважний вік продовжує працювати лікарем, веде перемовини з одним із ужгородських травматологів про поставки від американської кампанії ортопедичних засобів для допомоги військовим та постраждалим через бойові дії.
Ішлося на зустрічі також про потенціал наукових контактів, адже напередодні доктор Колумбійського університету Шон Флемінг, який живе в Корваллісі,  провів на біологічному факультеті Ужгородського університету лекцію  про наслідки мінливості та зміни клімату для гідрологічних режимів у західній частині США.
Не відчуваємо, що Корвалліс від Ужгорода далеко, бо ви завжди поруч, завжди допомагаєте, – підсумували сьогодні на зустрічі в Ужгородській міській раді.

Leave a Reply