RADIO7

#добреналаштоване

Зоря підписала Шахаба, Динамо розгромило БАТЕ, Баварія вийшла у фінал. Головні новини від 8 лютого

Шахаб став гравцем луганського клубу

“Зоря” оголосила про трансфер іранського форварда донецького “Олімпіка” Захеді Шахаба. Контракт з гравцем підписаний на 4 роки. Влітку 2021-го у Шахаба закінчувався контракт з “Олімпіком”, і він міг покинути клуб безкоштовно. У поточному чемпіонаті 25-річний форвард відзначився вісьмома голами в 11 матчах, що є найкращим показником УПЛ.

“Динамо” Київ здобуло велику перемогу

Підопічні Луческу завершили турецькі збори перемогою 5:2 над віце-чемпіоном Білорусі – БАТЕ. Функціональні кондиції обох команд були абсолютно різними. Голи за киян забивали Циганков, де Пена, Дуелунн, Родрігес і автогол Копитовіча. “Динамо” повертається в Україну, вже в кінці поточного тижня буде поєдинок УПЛ проти “Олімпіка”. А через один понеділок – перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи з “Брюгге”.

“Баварія” зіграє у фіналі КЧС

Мюнхенський клуб без проблем здолав опір єгипетського “Аль-Ахлі”, пробившись до фіналу Клубного чемпіонату світу. Результат зустрічі вирішив Роберт Левандовський, який забив по голу в кожному з таймів. У вирішальній зустрічі мюнхенців вже чекає мексиканський “Тігрес”, який раніше здолав “Палмейрас”. Гра пройде у четвер, 11 лютого. “Аль-Ахлі” ж чекає поєдинок за третє місце.

УПЛ звернулася до Мінздрава з питанням допуску уболівальників на трибуни

Директор УПЛ Євген Дикий розповів про можливості допуску уболівальників на трибуни у весняній частині УПЛ: – Ми за підтримки і за допомогою УАФ звернулися до МОЗ з проханням повернути уболівальників на стадіони, в зв’язку з поліпшенням епідемічної ситуації. Зараз йдуть обговорення в цьому напрямку. Чекаємо рішення МОЗ з цього приводу.

“Атлетіко” не зміг обіграти “Сельту”

В останньому матчі 22-го туру Ла Ліги лідер чемпіонату задовольнився нічиєю. Першим пропустив мадридський клуб, потім відігрався і вийшов вперед, дублем відзначився Суарес. А потім “Атлетіко” не нагнітав, не хотів ризикувати мінімальною перевагою, за що і поплатився. Факундо Феррейра забив вирішальний гол на 89 хвилині.

“Лідс” впорався з “Кристал Пелас”

Також останній матч туру був зіграний в АПЛ. Без особливих проблем на своєму полі “Лідс” переграв гостей зі столиці. Господарям помітно допоміг швидкий гол – Харрісон забив вже на третій хвилині. У другому таймі Бамфорд збільшив перевагу “білих” – 2:0. “Кристал Пелас” видав кілька цікавих періодів в грі, провів ряд атак, але цього виявилося недостатньо навіть для нічиї.