З 4 по 13 липня на березі Чорного моря проходить фестиваль талантів. Юні актори зразкового театру “Росинка” Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 приймають участь у літньому фестивалі дитячого та юнацького мистецтва “Зіркова Пектораль талантів”, який проходить у Залізному Порту на березі Чорного моря. На учасників фестивалю, організатором якого є ГО “Яскрава країна” чекає насичене фестивальне життя з концертами, виступами, майстер-класами і відпочинком, повідомив «Карпатський об’єктив».
«Зіркова Пектораль талантів»: юні мукачівці беруть участь у фестивалі талантів
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/9188aad-36762819-1055481424607611-442866314252386304-n.jpg)
Leave a Reply