RADIO7

#добреналаштоване

ЗИМА ОЧИМА МОЛОДИХ МИТЦІВ

ЗИМА ОЧИМА МОЛОДИХ МИТЦІВ

20 лютого у виставковому залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту члени молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної спілки художників України презентували виставку творчих робіт під загальною назвою «Зима».

Подібні виставки для молодіжного об’єднання вже стали традиційними й проводяться щороку. Поряд із дійсними членами об’єднання у них бере участь чимала кількість творчої молоді, яка є потенційними майбутніми членами об’єднання.

На сьогодні молодіжне об’єднання під керівництвом Олексія Федора налічує 26 членів. Це, переважно, студенти і випускники Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі та Закарпатської академії мистецтв. Деякі з них уже відомі в Ужгороді та краї художники: Василь Когутич, Василь Кадар, Олексій Динник, Ангеліна Гафинець, Сергій Лакатош, Данило Ковач, Павло Маринець. У цьогорічній виставці взяли участь молоді митці з Рахівщини, Мукачівщини, Берегівщини, Перечинщини та Ужгорода.

Вітати своїх молодших колег з виставкою прийшли їх вчителі, колеги, друзі. Директор музею Василь Коцан наголосив на тому, що молоді художники – це в першу чергу творчі особистості, які за допомогою пленерів, виставок та інших культурно-мистецьких акцій набувають досвіду, спілкуючись зі старшими колегами. У своїй творчості вони намагаються показати й щось нове, щось своє, оригінальне, що виділяє їх з-поміж когорти художників краю. Не є винятком й пропонована виставка, на якій вони демонструють свої тематичні роботи, присвячені зимовому календарному циклу.

Голова Закарпатського осередку Національної спілки художників України Борис Кузьма підкреслив вагоме значення молодіжного об’єднання у збереженні традицій та розвитку сучасного образотворчого мистецтва. Молодіжне відділення Закарпатського осередку одне із найбільших серед регіональних осередків Національної спілки художників.

Ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник привітав учасників виставки та побажав їм плідної творчої праці, наголосивши, що вона допоможе їм самовиразитись у мистецькому середовищі, стане своєрідним трампліном для вступу до Національної спілки художників.

Голова молодіжного об’єднання Олексій Федор висловив щиру подяку всім учасникам виставки, розповів про найближчі плани та проекти. Під час відкриття виставки вісьмом новим членам об’єднання були вручені відповідні посвідчення.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з творчість молодих митців краю. Виставка триватиме впродовж двох тижнів.

uzhgorodskansen@ukr.net

Makhanets Alex

    Leave a Reply