RADIO7

#добреналаштоване

Журналісти Закарпаття на честь свята поганяли м’яча

Традиційно в Ужгороді мас-медійники краю до свого професійного свята проводять змагання із міні-футболу. Кубок Чемпіона футбольного турніру є перехідним. Цього року за звання кращих боролися шість команд: збірна об’єднаних медійних підрозділів УжНУ «Журфак юнайтед», редакція газети «Спорттайм», колективи каналів «21-го» та «Тиси-1», журналісти Берегова та онлайн-видання «Лобда».

Володимир ТАРАСЮК

заступник голови Закарпатської організації НСЖУ, співорганізатор змагань

Цьогорічний турнір 17-ий уже, приємно, що традицію продовжують наші журналістські колективи. Цього року беруть участь 6 команд, схема така сама, як і минулого року. Граємо 2 групи по 3 команди. Зважаючи на спеку, арбітри вирішили змагатися тайм по 10 хв без зміни воріт. Переможці груп грають за перше місце; ті, що посіли другі місця – за 3-4; і треті сходинки за 5-6 місця.

Принципова боротьба тривала в обох групах. Телевізійники розіграли 5-6 сходинку: «Тиса» переграла «21-ий». А трійку призерів замкнули «Журфак юнайтед», які здолали журналістів Берегова. Беззаперечними лідерами груп, які боролися за головний трофей до Дня журналіста, стали «Лобда» та «Спорттайм». В основний час сильнішого виявити не вдалося, тож усе вирішила серія післяматчевих пенальті. Цього року Кубок переможців забирає найбільш футбольне видання – «Лобда». У хлопців амбітні цілі: три роки поспіль здобути титул переможців цього турніру, аби забрати Кубок назавжди.

Рудольф БАЛАЖИНЕЦЬ

гравець команди «Лобда», переможець турніру

Ми минулого року пропустили турнір. А так хочемо виграти його три роки поспіль, аби забрати Кубок. Це наша мета. Томи ми і збираємося кожен рік, намагаємося зігратися, показати якісний футбол. Ми раді, бо у нас є принциповий суперник – «Спорттайм». У них вигравати завжди важко, але і приємно. Ми дуже щасливі. Президент сьогодні виставиться вдвойнє. Тому ми щасливі. ЛОБДА!

Визначили також сильніших у номінаціях. Так, кращим воротарем турніру став Віталій Коціпак зі «Спорттайму», кращим польовим гравцем визвали Яна Рогача із «Лобди». А Роману Сенишину віддали відзнаку кращого арбітра змагань.