RADIO7

#добреналаштоване

Жителі Лисичанська можуть залишитися без води і тепла

Жителі Лисичанська можуть залишитися без води і тепла

Об’єкти комунального підприємства “Лисичанскводоканал”, що надають послуги у так званому районі ГТВ” міста Лисичанськ знеструмлені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Луганське енергетичне об’єднання”.

Повідомляється, у зв’язку з цим без води залишиться близько 30 тис. мешканців одного з найбільших міст підконтрольної Луганської області. Крім того, у результаті цього протягом доби припинить свою роботу і котельня місцевої тепломережі.

У повідомленні говориться, що “водоканалом знову саботується оплата поточного споживання електроенергії. Борг Лисичанського водоканалу за електроенергію становить майже 146 млн гривень.

У цілому ситуація з “Лисичанскводоканалом” загрожує незадовільними розрахунками енергетиків за куплену електроенергію і може мати вкрай негативні наслідки для усієї підконтрольної Луганській області, пише об’єднання.

Як відомо, 1 листопада 2018 року Луганська ОДА, Лисичанська міськрада і ЛЕО досягли домовленостей по боргах Лисичанського водоканалу. Так, дане КП підтвердило зобов’язання повністю оплачувати поточне споживання електроенергії і до 1 лютого 2019 року поетапно оплатити 16 млн гривень заборгованості.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr

Leave a Reply