Місцеві мешканці кількох сіл в Іршавському районі власними силами відновлюють пошкоджені та зруйновані градом двохмісячної давності перекриття своїх домівок та господарських будівель. Людьми вже витрачені заощаджені кошти та навіть взято кредитні гроші задля ремонту покрівель. В одному тільки селі Брід, котре є найбільш постраждалим від градобою, сума збитків сягнула двадцяти мільйонів гривень. У Закарпатській облдержадміністрації розповіли: бюджетних грошей варто очікувати через півроку, однак не всі їх отримають.
Жителі Іршавщини залишились наодинці з проблемами після градобою
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/1532361966_44_main.jpg)
Leave a Reply